Cam kavanoz, Pet kavanoz ve teneke kutulara tam otomatik olarak , gıda ürünleri, kimyasal ürünler, kozmetik ürünleri, tıbbi ilaçlar gibi ürünleri tam otomatik olarak dolduran makinalardır.

Dolum yapılacak kavanoz tipine  ( cam, pet, teneke )  istenilen dolum hızlarına göre lineer tip veya rotary tipte imal edilmektedir.

Dolum sistemi dolum yapılacak ürüne göre, likit dozajlayıcı, dolum sistemli olarak düzenlenmektedir. Dolum yapılacak kavanoz hacmi, dolum gramajı ve istenilen dolum kapasitelerine göre özel olarak imal edilmektedir.

Baharat kavanoz dolum makinaları, değirmenli kapaklı cam veya pet kavanolara toz ve taneli baharat ürünleri paketlemesi için kullanılmaktadır. Teneke kutulara toz bebe mamaları, kolajen ve gıda takviyesi gibi ürünler tam otomatik kavanoz dolum makineleri ile dolum yapılabilmektedir. Cam kavanoz dolum makinesinde ayrıca çikolatalari kremalar, reçel pekmez tahin gibi gıda ürünleri yanında toz ve sıvı ilaç şurup tablet ilaçlar dolum ve paketleme yapılabilmektedir. Kozmetik ürünleri de kavanoz dolum makinaları ile paketlenebilmektedir. kremler, jöle formunda ürünler veya toz ürünler rotary veya lineer kavanoz dolum makinaları ile paketlenmektedir.

 

 

Kavanoz dolum hattı üniteleri;

Giriş döner tablası 

Kavanoz içi temizleme sistemi

Kapak besleme elevatörü / kazanı ve kapak kapama makinası 

İnduction seal / kapak içi folyo yapıştırma sistemi

Etiketleme makinası ( tek etiket , arka-ön etiket veya üst / alt etiketleme)

Tarih kodlama sistemi

Kavanoz gramaj kontrol sistemi

Metal dedektör

Çıkış döner toplama masası

    ypr-150_rotary_kavanoz_dolum_makinasi_brosuru__25547.pdf

Bilgi isteyin


:

:

:

:

:

:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Kişisel Veriler Bilgilendirme Metni'ni kabul ediyorum.
SMS, e-posta ve telefon yoluyla elektronik ileti gönderilmesine onay veriyorum.